Klienci prywatni    
HERMES FULFILMENT

Twoja droga do nas może być taka prosta!

To wspaniałe, że chcesz stać się częścią naszej ekscytującej i kolorowej rodziny Hermes Fulfilment i wnieść do nas swoją siłę, pomysły i pasję. Już nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!
Dowiedz się więcej

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Z niecierpliwością czekamy, aby Cię poznać - i współpracować z Tobą, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy. Bez względu na to, w której z naszych lokalizacji na całym świecie się znajdujesz - możliwości rozpoczęcia pracy w Hermes Fulfilment są tak różnorodne, jak nasze zespoły i Twoi przyszli współpracownicy. Abyś dokładnie wiedział, jak przebiega proces aplikacji do Hermes Fulfilment, zebraliśmy tutaj wszystkie ważne informacje.

#excited #stay curious #oneteamhf

Wskazówki dotyczące aplikacji

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację i zapoznanie się z dokumentami. Jeśli dobrze pasujesz na to stanowisko, nie możemy się doczekać, aby Cię lepiej poznać. Jeśli okaże się, że pasujesz do nas, otrzymasz od nas umowę o pracę i rozpocznie się proces wdrażania.

Proces składania wniosków

Wystarczy kilka kliknięć, aby zdobyć wymarzoną pracę, aplikując do Hermes Fulfilment! Jesteśmy dumni z naszych krótkich procesów, uczciwości, przejrzystości i szybkości.

Często zadawane pytania

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej lub brakuje Ci jakichś informacji na temat aplikowania do Hermes Fulfilment? Nie ma problemu, przygotowaliśmy dla Ciebie FAQ.

Kontakt

Poznaj osoby kontaktowe w poszczególnych lokalizacjach.

Wskazówki dotyczące aplikacji w skrócie

Twoja aplikacja

Czy odkryłeś z nami swoją wymarzoną pracę?
Jeśli tak, wystarczy kliknąć przycisk "Aplikuj teraz" w ogłoszeniu o pracę, aby przejść do naszego formularza zgłoszeniowego. Oprócz najważniejszych informacji o sobie, możesz tu również przesłać swoje dokumenty. Oczywiście Twoje dane są u nas bezpieczne, nasze standardy ochrony danych są wysokie! Jak tylko skończysz, naciśnij "Wyślij", a Twoja aplikacja zostanie automatycznie wysłana do osoby, która poprowadzi Cię przez resztę procesu. Aplikacje nadesłane pocztą mogą być brane pod uwagę w procesie rekrutacji, ale nie będą zwracane po zakończeniu procesu selekcji.

Twoje dokumenty

Co sprawia, że aplikacja jest przekonująca?
Najważniejsze jest to, abyśmy mogli uzyskać pierwsze wrażenie o kandydacie "na pierwszy rzut oka". W tym celu zalecamy napisanie sensownego CV, w którym podasz nam informacje o sobie, swoim wykształceniu i wcześniejszym doświadczeniu praktycznym. Jeśli uważasz, że chciałbyś opowiedzieć nam o sobie więcej, możesz oczywiście dodać list motywacyjny. Krótki list motywacyjny daje naszym rekruterom szansę dowiedzenia się więcej o Tobie, Twojej motywacji, dyspozycyjności i oczekiwaniach płacowych. Nigdy nie zaszkodzi, ale podobnie jak zdjęcie, nie jest obowiązkowy ;)

Jak nas poznać

Zrobiłeś na nas wrażenie!
Naszym celem jest jak najszybsze przekazanie informacji zwrotnej na temat kolejnych kroków. Jeśli dobrze pasujesz na nasze stanowisko, osoba kontaktowa z działu HR zazwyczaj skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu umówienia wstępnego spotkania. Aby jak najszybciej i najłatwiej nas poznać, pierwsza rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się wirtualnie (lub telefonicznie).

Umowa o pracę

Doskonale do siebie pasujemy!
Osoba kontaktowa z działu kadr prześle Ci umowę o pracę, ważne formularze i dokumenty oraz kod QR do naszej strony internetowej. Jak tylko podpiszesz umowę, dopilnujemy, aby wszystkie formalności zostały dopełnione do pierwszego dnia pracy, tak abyś był od razu gotowy do pracy.

Nasz Onboarding

Wystartujmy razem!
Aby mieć pewność, że bezpiecznie dotrzesz na miejsce i od razu rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci wszystkie niezbędne informacje i wskazówki. W pierwszych dniach możesz mieć dużo pytań, dlatego zaswsze pomocą będzie służyć Ci Twój opiekun - przełożony, nowi koledzy bądź osoby z działu HR. Twój zespół zadba o pierwsze spotkania szkoleniowe i wprowadzi Cię w naszą kulturę HF. Od pierwszego dnia będziesz poznawał swoje stanowisko i nowe otoczenie. Powodzenia!

Najważniejsze pytania i informacje w skrócie

 • Dokumenty

  Jaki jest maksymalny rozmiar dokumentów aplikacyjnych?
  Zasadniczo możesz dostarczyć nam dowolną liczbę dokumentów. Oprócz CV możesz oczywiście przesłać nam list motywacyjny i referencje. Wszystko, co pomoże nam wyrobić sobie o Tobie dobre zdanie, jest mile widziane. Sam zdecyduj, czy chcesz dołączyć zdjęcie. Prosimy o użycie formatu PDF jako typu pliku i staranie się, aby nie przekraczał on 10 MB. Czekamy na Twoją aplikację!

  Czy mogę wysłać dokumenty aplikacyjne na więcej niż jedno stanowisko?
  Możesz aplikować na więcej niż jedno stanowisko. Upewnij się, że stanowisko Ci odpowiada i skorzystaj z linku "Aplikuj tutaj" w ogłoszeniu. Cieszymy się, że podoba Ci się kilka stanowisk w Hermes Fulfilment!

  Czy mogę wysłać swoje CV bez wskazania oferty pracy albo na stanowisko, na które nie ma aktywnego ogłoszenia?
  Ze względu na ochronę danych osobowych nie przyjmujemy i nie przechowujemy takich aplikacji. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na nasze stronie www oraz portalu pracuj.pl

  Czy mogę aplikować, nawet jeśli nie spełniam wszystkich wymagań określonych w ogłoszeniu o pracę?
  Oczywiście. Bardzo rzadko zdarza się, że dana osoba spełnia 100% wymagań na dane stanowisko. Nasi doświadczeni rekruterzy są tego świadomi i biorą pod uwagę również aplikacje, które na pierwszy rzut oka mogą nie pasować w 100% do reszty procesu aplikacyjnego. Jednak pewne podstawowe wymagania powinny być już spełnione.

  Jak długo moje dane będą przechowywane?
  Spetniamy wszystkie wymogi ogólnego rozporzadzenia o ochronie danych. Wszystkie informacje można znaleźć tutaj. Twoje dokumenty i wszystkie dane osobowe zostaną usunięte/zanonimizowane z naszego systemu natychmiast po zakończeniu procesu aplikacyjnego.


  Czy muszę dołączyć do dokumentów list motywacyjny i zdjęcie?
  Nie, nie jest to wymagane. Jednak list motywacyjny może być bardzo pomocny, aby wyjaśnić naszym rekruterom swoją motywację, a także informacje, których nie ma w CV. Sam zdecyduj, w jaki sposób chcesz aplikować.


 • Proces składania wniosków

  Jak długo muszę czekać na odpowiedź/informację zwrotną?
  Z reguły staramy się udzielić wstępnej odpowiedzi w ciągu 2 tygodni. Czasami może to być szybciej, w bardzo rzadkich przypadkach (np. podczas wakacji) może to potrwać dłużej. Nie wahaj się jednak skontaktować z osobą, którą znalazłeś w ogłoszeniu o pracę, jeśli jest to dla Ciebie zbyt powolne.

  Jak się ze mną skontaktujecie?
  Jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu omówienia dalszych kroków, takich jak umówienie się na spotkanie w celu wzajemnego poznania się. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli ze względów na dużą liczbę otrzymywanych zgłoszeń, informację prześlemy wyłącznie pocztą elektroniczą. W razie jakichkolwiek pytań można oczywiście w każdej chwili skontaktować się z osobą wymienioną w ogłoszeniu o pracę.

  Skąd mam wiedzieć, czy ogłoszenie o pracę jest nadal aktualne?
  Wszystkie oferty pracy, które można znaleźć na naszej stronie głównej, są aktualne. Jeśli stanowisko zostanie obsadzone, natychmiast usuwamy je z sieci.

  Dlaczego mówimy sobie po imieniu?
  W Hermes Fulfilment wszyscy znamy się po imieniu i jesteśmy z tego dumni. Dlatego też cały proces aplikacyjny również odbywa się po imieniu: od ogłoszenia o pracę, przez kontakt z nami, aż po umowę o pracę.


 • Poznawanie się nawzajem

  Czy wszystkie rozmowy kwalifikacyjne w Hermes Fulfilment odbywają się wirtualnie czy na miejscu?
  To bardzo się różni. Aby zaoszczędzić czas i przyspieszyć proces, w miarę możliwości preferujemy wirtualne pierwsze spotkanie. Następnie wspólnie omawiamy, w jaki sposób można zorganizować kolejne kroki. Od dalszych wirtualnych spotkań po spotkania na miejscu lub warianty hybrydowe - wszystko jest możliwe.

  Jaki jest najlepszy sposób na przygotowanie się do spotkania?
  Ponieważ czas na pierwsze spotkanie jest często ograniczony, przygotowanie jest najważniejsze. Pomyśl z wyprzedzeniem o tym, co chciałbyś nam powiedzieć o sobie jako osobie. Oprócz sukcesów zawodowych i know-how, oczywiście zawsze jesteśmy zainteresowani twoją osobowością. Co sprawia Ci przyjemność, jakie są Twoje cele lub co Cię denerwuje? Celem rozmowy kwalifikacyjnej jest zawsze sprawdzenie, czy kandydat pasuje do nas jako firmy. Dlatego częścią rozmowy kwalifikacyjnej będzie opowiedzenie o tym, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca, jak będzie wyglądał Twój przyszły zespół i jakie mogą być przykładowe zadania. I oczywiście nie krępuj się zadawać pytań, które chciałbyś poznać. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.


Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Osoba kontaktowa zawsze znajduje się na dole ogłoszenia o pracę. Jeśli masz ogólne pytania, poszukaj interesującej Cię lokalizacji i skontaktuj się z nią bezpośrednio!

Wir wünschen Frohe Weihnachten!