Klienci prywatni    

Nasza marka

Hermes Fulfilment – The will to fulfil.

Możemy osiągnąć nasze cele tylko z silnym zespołem. Z pasją i motywacją do wprowadzania zmian. Ponieważ tylko razem możemy uczynić Hermes Fulfilment tym, czym jest: pracodawcą, który motywuje wszystkich pracowników, rozbudza ich pasję i daje im spełnienie. Daje nam to siłę, której potrzebujemy, aby z powodzeniem rozwijać się jako firma. Dlatego skonsolidowaliśmy nasze wartości i odkryliśmy siebie na nowo. Dla Ciebie.

Nasza wizja na rok 2028

"Jesteśmy jednym z 3 największych dostawców usług B2C w zakresie logistyki paczek i dużych przedmiotów w Europie, a nasze działania są neutralne dla klimatu".

Kevin Kufs CEO | Prezes Zarządu

Nasza marka

Hermes Fulfilment – The will to fulfil.

Co to właściwie oznacza? Dla nas oznacza to całkiem sporo: jeśli jesteś gotowy dać z siebie wszystko, gwarantujemy Ci dobrą pracę i rozwój Twojej kariery w Hermes Fulfiment. Dajemy Ci wolność, której potrzebujesz, aby osiągać swoje własne cele, także w Twoich osobistych planach zawodowych. Wierzymy, że każdy zadowolony i doceniony pracownik z łatwością stworzy z nami zgrany zespół z zaangażowaniem na 100%. Niezwykle ważny dla nas jest szacunek, wzajemna troska i duch zespołu. Razem dajemy z siebie wszystko już dziś, aby jutro było jeszcze lepsze.

Nasze wartości

Są to zasady, których przestrzegamy we wszystkich naszych lokalizacjach. Choć ich nie widać, można je poczuć każdego dnia. Ponieważ wspólnie opracowaliśmy nasze wartości i zobowiązaliśmy się do ich przestrzegania. Nawet gdy się rozwijamy, pozostajemy tacy, jacy jesteśmy - i sprawiamy, że Hermes Fulfilment jest miejscem, w którym każdy może się swobodnie rozwijać i znaleźć spełnienie w dłuższej perspektywie.

 • Chęć tworzenia

  Poszukujemy nowych wyzwań i zawsze idziemy o krok dalej.

  Chęć tworzenia pomaga nam aktywnie kształtować i zabezpieczać przyszłość dla nas samych, naszych przedstawicieli i partnerów. W naszej naturze leży kwestionowanie rutyny, odważne radzenie sobie ze zmianami i przełamywanie barier. Robimy to z pasją i radością - bez naginania się. Nawet gdy sprawy stają się trudne, nie odpuszczamy. Nie postrzegamy błędów jako porażki, ale jako okazję do wyciągnięcia z nich wniosków i dalszego rozwoju. Nasze spojrzenie na przyszłość jest pełne ciekawości. W tym procesie często przekraczamy samych siebie.

  Jako pracownik Hermes Fulfilment dajemy Ci pełną swobodę rozwoju. Dokładnie tak, jak tego chcesz. Na przykład poprzez promowanie talentu i zaangażowania. I dając możliwości dalszego szkolenia lub kolejnego kroku w karierze. Rozwijaj się wraz ze swoimi zadaniami i wspieraj rozwój Hermes Fulfilment Group. Lub weź swoje możliwości kariery w swoje ręce, biorąc udział w naszych ukierunkowanych możliwościach dalszego szkolenia, takich jak TechUcation.

 • Uważność

  Ochrona zdrowia naszych pracowników i naszej planety, aby pozytywnie patrzeć w przyszłość.

  Zdrowie naszych pracowników i naszej planety jest dla nas absolutnie kluczowe. Dlatego bardzo uważnie przyglądamy się zasobom własnym i naszej planety - i traktujemy je z troską. Dbamy o nasze zdrowie, znajdując równowagę między stresem a ulgą. Dzięki temu przychodzimy do pracy w dobrej formie, szczęśliwi i czujemy się w niej bezpiecznie. Poprzez nasze zrównoważone zachowanie w miejscu pracy staramy się pozostawić następnym pokoleniom środowisko, w którym warto żyć. Wszystko to jest dla nas ważne.

  Ale co to konkretnie oznacza? U nas możesz oczekiwać zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Aby pomóc Ci dbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, zawsze poszukujemy dodatkowych możliwości zapewnienia opieki i wsparcia. Jesteśmy zaangażowani w ochronę naszej planety dzięki naszemu planowi zrównoważonego rozwoju. Chcemy być neutralni dla klimatu we wszystkich lokalizacjach do 2028 roku. Aby to osiągnąć, oszczędzamy materiały wszędzie tam, gdzie to możliwe - na przykład w naszych opakowaniach wysyłkowych lub w opracowywaniu przyjaznych dla środowiska opakowań dla naszych klientów.

 • Różnorodność i duch zespołu

  Kolorowi, pełni szacunku i zawsze gotowi, by wspólnie wiele osiągnąć.

  Różnorodność naszych pracowników jest dla nas oczywistością. Bez wyjątku szanujemy, witamy i doceniamy wszytskich naszych kolegów i koleżanki, ich różne kultury, przekonania, narodowości oraz ich indywidualne zdolności, umiejętności i poglądy. Dyskryminacja jest u nas niedopuszczalna! Bez wyjątku postrzegamy wszystkie różnice jako wzbogacające nas i cały zespół, Jest to niezwykle ważna część naszej kultury korporacyjnej. Ułatwia nam to elastyczne, dynamiczne i innowacyjne wprowadzanie nowych rozwiązań.

  Duch zespołu ma dla nas ogromne znaczenie. Zaczyna się już od przyjaznego powitania i oznacza darzenie się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Cenimy się nawzajem jako zespół i pomagamy sobie w różnych sytuacjach. Jesteśmy otwarci i szczerzy wobec siebie, potrafimy się słuchać i być dla siebie wsparciem. W tym wszystkim każdy może być sobą zarówno ze swoimi mocnymi stronami jak i słabościami. Otwarcie rozmawiamy o błędach i wyciagamy z nich wnioski na przyszłość. Razem cieszymy się ze wspólnych sukcesów, które są możliwe do osiągania właśnie dzięki naszemu duchowi zespołu.


WE - nasza misja zarządzania i współpracy

Opracowaliśmy nasz Work Essentials (WE) wspólnie z menedżerami i pracownikami w różnych lokalizacjach. Dzięki temu stworzyliśmy jasne zasady dotyczące tego, jak ze sobą rozmawiamy i jak zachowujemy się jako zespół. Regularnie przekazujemy sobie również informacje zwrotne. Pomaga nam to sprostać wyzwaniom codziennego życia zawodowego, wspólnie realizować nasze wartości i dążyć do osiągnięcia naszej wizji.

Wir wünschen Frohe Weihnachten!