Klienci prywatni    

Logistyka magazynowa i obsługa zwrotów.

Hermes Fulfilment

Wstajemy każdego dnia, aby dać z siebie wszystko. Spełniamy życzenia, obsługując magazyn i logistykę zwrotów dla wielu różnych sprzedawców internetowych. W tym celu posiadamy miliony różnych produktów w naszych lokalizacjach w Europie i Ameryce Północnej. Jesteśmy dumni z bycia szybkim i elastycznym partnerem między sprzedawcami detalicznymi a firmami spedycyjnymi. Każdego roku przekazujemy im ponad 500 milionów przesyłek. Dbamy o to, by wszystkie zamówienia, od smartfonów przez buty i suknie wieczorowe po pralki, szybko docierały na miejsce.
Nasz cel: być jednym z trzech największych dostawców usług realizacji zamówień B2C w Europie do 2028 r. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby to osiągnąć - dzięki duchowi zespołu, różnorodności, kreatywności i uważności. Wydobywamy również wszystko z naszych procesów dzięki robotyce i sztucznej inteligencji. Dla naszych klientów i dla Ciebie.

Nasze zarządzanie

"Do 2028 r. chcemy być jednym z trzech odnoszących największe sukcesy dostawców usług realizacji zamówień B2C w zakresie logistyki paczek i dużych przedmiotów w europejskim handlu elektronicznym".

Kevin Kufs CEO | Prezes Zarządu

Co robimy

W Hermes Fulfilment pracuje ponad 8 000 pracowników magazynowych. Przechowujemy i pakujemy produkty dla sprzedawców internetowych oraz przekazujemy paczki do szerokiej gamy firm kurierskich. Korzystamy z najnowszych technologii, aby być jeszcze szybszym i bardziej przyjaznym dla środowiska. Specjalizujemy się w konkretnych produktach w każdej z naszych lokalizacji, dlatego jesteśmy tak efektywni.

15

Lokalizacje w Europie i Ameryce Północnej

8.000

Pracownicy

1 milion

Artykuły w asortymencie

500 milionów

Wysyłki każdego roku

Die Marke Hermes Fulfilment

Gemeinsam mit allen Mitarbeiter*innen haben wir unsere Unternehmenswerte definiert. Damit haben wir die Grundlage geschaffen, dass wir als buntes Team immer an einem Strang ziehen und alles für unsere Vision geben können. In unserer Branche dreht sich alles um das Wort „Erfüllung“. So auch bei unserer Marke. Da ist einerseits die Erfüllung unserer Aufgaben und Ziele. Und andererseits auch die Erfüllung, die wir im Job und im Leben suchen. Beide Seiten erfolgreich zu gestalten, darum geht es bei Hermes Fulfilment.

Marke entdecken

The Otto Group

Nasza historia sukcesu

Nasza firma została założona w 2006 r. jako część Otto Group, a od 2009 r. nosi nazwę Hermes Fulfilment. Od samego początku odnosimy sukcesy w szybko zmieniającym się świecie handlu elektronicznego. Nieustannie rozwijamy się dzięki nowym lokalizacjom w Europie i Ameryce Północnej, na przykład dzięki naszemu zautomatyzowanemu magazynowi zwrotów w Haldensleben, który otworzyliśmy w 2011 r. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełniać życzenia klientów dzięki nowoczesnej logistyce. Zdobyliśmy nawet za to nagrodę Logistics Innovation Award w 2013 r. Ale to dla nas dopiero początek. Chcemy nadal się rozwijać, aby do 2028 roku stać się jedną z 3 firm logistycznych odnoszących największe sukcesy w logistyce paczek i dużych przedmiotów w Europie.

Nasi klienci w Otto Group

Hermes Fulfilment jest spółką należącą do Hermes Group, a tym samym do Otto Group. Przechowujemy, pakujemy i wysyłamy towary dla wielu firm należących do Otto Group. Należą do nich sklepy internetowe Otto, Bonprix i About You. Jeśli klientowi nie podoba się przedmiot, zajmujemy się jego zwrotem.

Twoje korzyści w Hermes Fulfilment Group

Jako pracownik Hermes Fulfilment Group zawsze dajesz z siebie wszystko. Dlatego dajemy z siebie wszystko - oferując atrakcyjny pakiet kultury korporacyjnej, wartości i korzyści w wielu obszarach.

Odkryj wszystkie korzyści

Wir wünschen Frohe Weihnachten!