Klienci prywatni    

Logistyka magazynowa i obsługa zwrotów.

Hermes Fulfilment

Wstajemy każdego dnia, aby dać z siebie wszystko. Spełniamy życzenia, obsługując magazyn i logistykę zwrotów dla wielu różnych sprzedawców internetowych. W tym celu posiadamy miliony różnych produktów w naszych lokalizacjach w Europie i Ameryce Północnej. Jesteśmy dumni z bycia szybkim i elastycznym partnerem między sprzedawcami detalicznymi a firmami spedycyjnymi. Każdego roku przekazujemy im ponad 500 milionów przesyłek. Dbamy o to, by wszystkie zamówienia, od smartfonów przez buty i suknie wieczorowe po pralki, szybko docierały na miejsce.
Nasz cel: być jednym z trzech największych dostawców usług realizacji zamówień B2C w Europie do 2028 r. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby to osiągnąć - dzięki duchowi zespołu, różnorodności, kreatywności i uważności. Wydobywamy również wszystko z naszych procesów dzięki robotyce i sztucznej inteligencji. Dla naszych klientów i dla Ciebie.

Co robimy

W Hermes Fulfilment pracuje ponad 8 000 pracowników magazynowych. Przechowujemy i pakujemy produkty dla sprzedawców internetowych oraz przekazujemy paczki do szerokiej gamy firm kurierskich. Korzystamy z najnowszych technologii, aby być jeszcze szybszym i bardziej przyjaznym dla środowiska. Specjalizujemy się w konkretnych produktach w każdej z naszych lokalizacji, dlatego jesteśmy tak efektywni.

 • Magazynowanie

  Przechowujemy szeroką gamę produktów dla różnych sklepów internetowych. Od pary skarpetek, przez smartfona, po pralkę - mamy naprawdę wszystko. Nasze magazyny są tak różnorodne, jak nasz asortyment produktów: na przykład w Haldensleben (Hamburger Straße) mamy 30-metrowy magazyn wysokiego składowania, a w Ohrdruf pracujemy z pojazdami samobieżnymi w naszym magazynie kompletacyjnym.

 • Kompletowanie i pakowanie

  Kiedy klienci coś zamawiają, czas zacząć działać. Teraz robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej przekazać zamówienie firmie kurierskiej. Najpierw nasi pracownicy zbierają produkty w magazynie. W wielu lokalizacjach wspierają nas maszyny. Na przykład w naszym magazynie wysokiego składowania w Haldensleben roboty pobierają produkty z półek. Następnie nasi koledzy pakują je do wysyłki. W logistyce paczek (paczki do 31,5 kg) zwykle przekazujemy przesyłki w ciągu 24-48 godzin. W przypadku większych przedmiotów może to potrwać nieco dłużej, ponieważ niezawodność dostawy jest tutaj szczególnie ważna - duże przedmioty przekazujemy firmom przewozowym w ciągu 48-72 godzin.

 • Przekazanie do firmy spedycyjnej

  Gdy tylko paczka zostanie zapakowana, przekazujemy ją firmie spedycyjnej, takiej jak nasza siostrzana firma Hermes Germany. Ponieważ jednak współpracujemy ze wszystkimi znanymi firmami kurierskimi, klienci sami decydują, kto otrzyma od nas ich paczkę.

 • Zwroty

  Klienci są zadowoleni, że szybko otrzymali przesyłkę. Jeśli jednak przedmiot nie spełnia ich oczekiwań, klient po prostu odsyła go do nas. Następnie sprawdzamy, naprawiamy i czyścimy produkty w naszych centrach zwrotów. Sprawiamy, że nadają się one ponownie do magazynu, gdzie oczekują na kolejne zamówienie.


15

Lokalizacje w Europie i Ameryce Północnej

8.000

Pracownicy

1 milion

Artykuły w asortymencie

500 milionów

Wysyłki każdego roku

The Otto Group

Nasza historia sukcesu

Nasza firma została założona w 2006 r. jako część Otto Group, a od 2009 r. nosi nazwę Hermes Fulfilment. Od samego początku odnosimy sukcesy w szybko zmieniającym się świecie handlu elektronicznego. Nieustannie rozwijamy się dzięki nowym lokalizacjom w Europie i Ameryce Północnej, na przykład dzięki naszemu zautomatyzowanemu magazynowi zwrotów w Haldensleben, który otworzyliśmy w 2011 r. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełniać życzenia klientów dzięki nowoczesnej logistyce. Zdobyliśmy nawet za to nagrodę Logistics Innovation Award w 2013 r. Ale to dla nas dopiero początek. Chcemy nadal się rozwijać, aby do 2028 roku stać się jedną z 3 firm logistycznych odnoszących największe sukcesy w logistyce paczek i dużych przedmiotów w Europie.

Nasi klienci w Otto Group

Hermes Fulfilment jest spółką należącą do Hermes Group, a tym samym do Otto Group. Przechowujemy, pakujemy i wysyłamy towary dla wielu firm należących do Otto Group. Należą do nich sklepy internetowe Otto, Bonprix i About You. Jeśli klientowi nie podoba się przedmiot, zajmujemy się jego zwrotem.

Twoje korzyści w Hermes Fulfilment Group

Jako pracownik Hermes Fulfilment Group zawsze dajesz z siebie wszystko. Dlatego dajemy z siebie wszystko - oferując atrakcyjny pakiet kultury korporacyjnej, wartości i korzyści w wielu obszarach.

Odkryj wszystkie korzyści

Nasze zarządzanie

"Do 2028 r. chcemy być jednym z trzech odnoszących największe sukcesy dostawców usług realizacji zamówień B2C w zakresie logistyki paczek i dużych przedmiotów w europejskim handlu elektronicznym".

Kevin Kufs CEO | Prezes Zarządu

Wir wünschen Frohe Weihnachten!