Klienci prywatni    

Nasze zadania jakoEksperci ds. realizacji zamówień

Hermes Spełnienie - Wola spełnienia.

Jesteśmy prawdziwymi ekspertami w realizacji zamówień - zajmujemy się magazynowaniem od A do Z, aż po obsługę zwrotów. Bez względu na to, jak duże i ciężkie lub małe i delikatne są przedmioty. Przechowujemy i pakujemy je bezpiecznie. A dzięki naszym samodzielnie opracowanym rozwiązaniom technologicznym, dostarczamy je do klienta końcowego super wydajnie i szybko, przekazując je szerokiej gamie firm spedycyjnych.

Jako partner w zakresie realizacji zamówień dla sprzedawców detalicznych w Otto Group, zbudowaliśmy silną infrastrukturę i zdobyliśmy duże doświadczenie. A dzięki naszej spółce zależnej F2X wnosimy to wszystko do partnerstwa z Tobą i Twoją firmą.

Jak działa realizacja

 • Sklep

  Przechowujemy szeroką gamę produktów dla różnych sklepów internetowych. Od pary skarpetek, przez smartfona, po pralkę - mamy naprawdę wszystko. Nasze magazyny są tak różnorodne, jak nasz asortyment produktów: na przykład w Haldensleben (Hamburger Straße) mamy 30-metrowy magazyn wysokiego składowania, a w Ohrdruf pracujemy z pojazdami samobieżnymi w naszym magazynie kompletacyjnym.

 • Zbieranie i pakowanie

  Kiedy klienci coś zamawiają, czas zacząć działać. Teraz robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej przekazać zamówienie firmie kurierskiej. Najpierw nasi pracownicy zbierają produkty w magazynie. W wielu lokalizacjach wspierają nas maszyny. Na przykład w naszym magazynie wysokiego składowania w Haldensleben roboty pobierają produkty z półek. Następnie nasi koledzy pakują je do wysyłki. W logistyce paczek (paczki do 31,5 kg) zwykle przekazujemy przesyłki w ciągu 24-48 godzin. W przypadku większych przedmiotów może to potrwać nieco dłużej, ponieważ niezawodność dostawy jest tutaj szczególnie ważna - duże przedmioty przekazujemy firmom przewozowym w ciągu 48-72 godzin.

 • Przekazanie do firmy spedycyjnej

  Gdy tylko paczka zostanie zapakowana, przekazujemy ją firmie spedycyjnej, takiej jak nasza siostrzana firma Hermes Germany. Ponieważ jednak współpracujemy ze wszystkimi znanymi firmami kurierskimi, klienci sami decydują, kto otrzyma od nas ich paczkę.

 • Zwroty

  Klienci są zadowoleni, że szybko otrzymali przesyłkę. Jeśli jednak przedmiot nie spełnia ich oczekiwań, klient po prostu odsyła go do nas. Następnie sprawdzamy, naprawiamy i czyścimy produkty w naszych centrach zwrotów. Sprawiamy, że nadają się one ponownie do magazynu, gdzie czekają na kolejne zamówienie.


Skorzystaj wraz ze swoją firmą z naszych usług realizacji zamówień

Jest to możliwe dzięki naszej spółce zależnej F2X. Oferujemy Tobie i Twojej firmie wydajne usługi realizacji zamówień w całym łańcuchu wartości - skalowalne, z najnowocześniejszą technologią i zrównoważone. Dla nas zawsze najważniejsza jest Twoja firma. Ponieważ nie jesteśmy tylko dostawcą usług, ale długoterminowym partnerem w zakresie realizacji zamówień. Możesz korzystać z ogromnej infrastruktury Hermes Fulfilment Group.

Co więcej, w F2X mamy nie tylko doświadczenie w logistyce, ale także w handlu detalicznym. Oznacza to, że możemy przenieść Twoją firmę e-commerce na wyższy poziom. Ponieważ myślimy o podróży klienta z perspektywy sprzedawcy detalicznego i przekładamy wszystkie wymagania na logistykę, która pasuje do Twojej firmy. Nasz pulpit nawigacyjny F2X opiera się na wiodącej technologii AI, dzięki czemu możesz nadal łączyć wszystkie swoje systemy w przyszłości.

Poznaj F2X

Wir wünschen Frohe Weihnachten!