Klienci prywatni    

Nowy dyrektor generalny KS Europe

Zmiany personalne w zespole zarządzającym KS Europe w Pilznie: Od 1 września 2023 r. Tomáš Stránský(46) zostanie nowym dyrektorem zarządzającym i dyrektorem generalnym czeskiej spółki, która od marca 2020 r. podlega Hermes Fulfilment.

Tomáš ma tytuł magistra rachunkowości i finansów oraz jest certyfikowanym księgowym (ACCA). Posiada również bogate doświadczenie zawodowe. Czech pracował w firmie audytorskiej Ernst & Young, szwajcarskim wydawnictwie Ringier, Ringier Axel Springer/CNC, a ostatnio jako Co-CEO w Czech News Center, jednym z największych wydawnictw w Czechach, gdzie rozwijał tematy cyfryzacji i transformacji.

Przyszłe podwójne przywództwo z COO Vladimirem Dvorakiem

Tomáš będzie w przyszłości kierował KS Europe wraz z Vladimirem Dvorakiem. Alois Pokorny, który został mianowany dyrektorem zarządzającym w grudniu 2021 r., pozostanie w firmie i będzie dążył do dalszej optymalizacji struktury finansowej KS Europe jako dyrektor finansowy.

"Zespół w Pilznie osiągnął ważne kamienie milowe w minionym roku finansowym. Obejmowały one zwiększenie mocy przerobowych do rekordowego poziomu. Jednocześnie, zgodnie z planem, w czerwcu zakończono działalność lettershopu" - mówi Kamil Christoph Kasprowicz, Cluster Manager Parcel Logistics South, odpowiedzialny za KS Europe. "Mając na uwadze długoterminowy rozwój KS Europe, podjęliśmy decyzję o reorganizacji zespołu zarządzającego. Prosimy o wsparcie Tomáša i jego zespołu w najlepszy możliwy sposób".

KS Europe obsługuje zdecydowaną większość zwrotów w branży logistyki paczek HF i obejmuje operacje w pilskich dzielnicach Křimice i Šťáhlavy.

« Wróć
Wir wünschen Frohe Weihnachten!