Klienci prywatni    

Nagroda dla Ohrdruf

Hermes Fulfilment Ohrdruf wyróżniony przez Federalną Agencję Pracy i Izbę Przemysłowo-Handlową jako "wybitna firma szkoleniowa"

W dniu 21 marca 2023 r. HF Betrieb Ohrdruf miał wielki zaszczyt otrzymać nagrodę "Wybitna firma szkoleniowa". Kierownik ds. szkoleń Martin Schein (w środku po lewej) i kierownik budowy Volker Weidemann (w środku po prawej) otrzymali kwiaty i certyfikat od pani Michel, przewodniczącej zarządu Centralnej Federalnej Agencji Pracy Turyngii (po lewej) i dr Haase-Lerch, dyrektora zarządzającego Izby Przemysłowo-Handlowej w Erfurcie (po prawej).

To szczególne wyróżnienie jest wyrazem uznania dla zaangażowania firmy w zapewnienie ponadprzeciętnego szkolenia zawodowego. "Po prawie 30 latach szkolenia zawodowego w tym miejscu, jest to dla nas wielka nagroda, którą z przyjemnością przyjmujemy i z której wszyscy jesteśmy dumni", mówi trener Martin Schein. Mamy również nadzieję, że nagroda ta przyciągnie nowych kandydatów, którzy będą entuzjastycznie nastawieni do Hermes Fulfilment jako firmy szkoleniowej. Martin mówi: "Nasze staże dla specjalistów ds. magazynów i logistyki magazynowej to nie tylko "popychacze palet", ale także staże, które mają wiele wspólnego z technologią i cyfryzacją. Cyfrowe wypełnianie codziennego programu szkoleniowego, wyposażanie naszych stażystów w projekty i, w miarę możliwości, umożliwianie im wglądu w inne ośrodki szkoleniowe i firmy sprawia, że szkolenia są tak zróżnicowane i interesujące". Dla trenerów oznacza to w coraz większym stopniu kontakt z uczestnikami na poziomie społecznym i na poziomie oczu, angażowanie się w "Pokolenie Z" i odpowiednią komunikację. W nadchodzących latach planowane są nowe projekty, nowe formy nauczania i szkolenia, aby pokazać nowym pokoleniom, że logistyka magazynowa nie jest nudna.

« Wróć
Wir wünschen Frohe Weihnachten!